Do łazienek i pokoi

      Uzupełnieniem naszej oferty, będącym nie mniej istotną dla nas częścią niż kuchnie i szafy, są meble do łazienek oraz pokoi. W celu sprostania Państwa wymaganiom jesteśmy gotowi podjąć się wyposażenia wnętrz, np. salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, biblioteki czy gabinetu oraz każdego innego pomieszczenia, znajdującego się w Państwa domu czy mieszkaniu. Zwracając szczególną uwagę na wysoką jakość i trwałość mebla oraz jego dopasowanie do potrzeb i oczekiwań klienta, nie zapominamy również o estetyce a także o harmonijnym wpasowaniu zabudowy w otaczające ją wnętrze.

     W przypadku mebli łazienkowych istnieje tak duża różnorodność materiałowa i stylistyczna, że ilość kombinacji, z których można wykonać meble, jest praktycznie nieograniczona. Przez meble łazienkowe rozumiemy przede wszystkim szafki pod umywalki, a także zabudowy pralek lub meble wolnostojące do przechowywania, np. ręczników. Istniejąca gama wykorzystywanych przez nas materiałów, daje bardzo szerokie możliwości. Możemy zaproponować bardzo dużo różnych materiałów, np. ceramicznych w połączeniu z naturalnym drewnem czy wersje stali kwasoodpornej łączonej z wytrawianym szkłem. Pomimo faktu, że meble łazienkowe w stosunku do innej zabudowy są zazwyczaj niezbyt dużej wielkości, dla uzyskania wieloletniej trwałości wymagają dodatkowej uwagi w procesie produkcji z powodu narażenia na niekorzystne warunki użytkowania, czyli wilgoć w połączeniu z wysoką temperaturą.

    W kwestii aranżowania pokoi, możemy wykonać prawie wszystkie meble, z wyłączeniem krzeseł, stołów czy mebli tapicerskich. Specjalizujemy się, np. w tworzeniu tak modnych obecnie ścianek telewizyjnych, które łączą w sobie funkcje obudowy płaskich telewizorów, biblioteki i niskiej komody i są produkowane z lakierowanego MDF-u, często w połączeniu z fornirami egzotycznymi. Modna aktualnie prosta konstrukcja mebli pokojowych pozwala na funkcjonalne i estetyczne wypełnienie przestrzeni, np. w salonie. Jeżeli chodzi o meble do innych pokoi, np. do gabinetu czy biblioteki, wykonywane są one przez Nas najczęściej z drewna pełnego łączonego z płytą fornirowaną, barwionego i lakierowanego. Często tworzymy meble biblioteczne w pomieszczeniach o dużo większej wysokości niż ogólnie przyjęta, najwyższa zbudowana przez nas biblioteka była wysoka na ponad 6 m. W takich sytuacjach są one wyposażone w system drabiny przesuwnej. Regularnie przyjmujemy zlecenia na meble do pokoi dziennych, np. do pokoi dziecięcych, gdzie stosując ekologiczne materiały, przede wszystkim ekologiczne lakiery do lakierowania MDF-u, wykorzystujemy pełną gamę kolorystyczną, często są to drewno lub MDF lakierowany w szerokim wyborze kolorów pastelowych. W długiej historii firmy zrealizowaliśmy wiele zamówień na meble do sypialni, nieraz były to pomieszczenia nie prostokątne, co wymagało dodatkowych umiejętności adaptacji wnętrz o nietypowych kształtach. Przy aranżacji sypialni współpracujemy z firmą produkującą wysokiej jakości materace, używane w kilku warszawskich hotelach oraz centrach rehabilitacyjnych, tj. firmą