O FIRMIE

        Nasza firma powstała z końcem lat 80., zarejestrowana została w przełomowym dla Polski czasie - jesienią 1989 roku i wyrosła z dużej pasji właściciela, od najmłodszych lat zainteresowanego majsterkowaniem. Przez wiele lat rozwijaliśmy się od małej, jednoosobowej, typowo usługowej firmy, poprzez sklepy z wyposażeniem wnętrz i drewnem aż do obecnej formy - firmy, w której tworzymy całościowo wnętrza. Dalej chcemy pozostać niedużą firmą, zorientowaną na maksymalne dopasowanie do indywidualnych i oryginalnych wymagań klienta. Obecnie wykonujemy zamówienia według naszych projektów, według projektów klientów, a także współpracujemy często z uznanym biurem projektowym architekturawewnetrzu.pl.

        Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, realizujemy często zlecenia bardzo odległe od siebie w dystansie, stylu czy technologii. Pomimo, że najczęstszym obszarem naszej działalności jest tworzenie mebli dla indywidualnych klientów, wykonujemy również meble dla firm, np. meble do sklepów firmy odzieżowej w sieci outletów Factory (Warszawa - Ursus, Wrocław, Biała Podlaska), zdarzają się również dość oryginalne zamówienia, jak meble biurowe do fabryki przypraw AMCO pod Warszawą. Mając na uwadze dobro naszych klientów, traktujemy Ich jednakowo starannie, niezależnie od tego, jak drogie meble zamawiają, skąd są, czy jak wysokie wymagania stawiają przed nami. Dodatkowo nie ma znaczenia, czy zlecone przez klienta i wyprodukowane przez nas meble montujemy, jak to się w przeszłości zdarzało, w apartamencie w

         Zawsze dbamy o najwyższą staranność wykonania mebli, pamiętając przy tym o rozsądnych cenach. Produkujemy meble we wszystkich dostępnych na rynku technologiach, nie wszystkie wykonujemy sami, natomiast zawsze dysponujemy profesjonalnymi firmami współpracującymi, możemy skorzystać z ich bazy narzędziowo - materiałowej. Tworzymy meble praktycznie każdego typu, również nietypowe zlecenia, są to dość ciekawe realizacje, jak np. wymiana witryny w restauracji Zielnik Cafe w Warszawie czy bieżące naprawy i konserwacja w jednej z najlepszych restauracji w Warszawie Stary Dom. W naszej długoletniej historii zdarzało nam się także wykonywać kabiny do wind na osiedlu na warszawskim Targówku, urządzać sklep z winami dla francuskiego przedstawiciela czy sklep z obuwiem we wtedy nowo otwartym centrum handlowym Reduta w Warszawie.

          W każdej chwili służymy doradztwem, które jest u nas często bezpłatne, staramy się podpowiadać naszym klientom lub potencjalnym klientom nasze opinie, wynikające z naszych doświadczeń. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zlecenie, wielokrotnie zajmowaliśmy się kompletnym urządzeniem domu czy mieszkania, począwszy od nadzoru nad remontem budowlanym, a skończywszy na wyposażeniu mieszkania w meble.