Szafy wnękowe

       Szafy wnękowe to od wielu lat bardzo popularne rozwiązanie na przechowywanie ubrań oraz wielu innych rzeczy. Gwarantują nie tylko wysoką estetykę wnętrza i udogodnienia w postaci np. dużych luster na drzwiach przesuwnych, ale również funkcjonalność i efektywne wykorzystanie powierzchni pomieszczenia, co jest istotne zwłaszcza w przypadku mieszkań o mniejszym metrażu. Ważną zaletą szaf wnękowych jest fakt, że drzwi przesuwne są zdecydowanie stabilniejsze i trwalsze niż w przypadku tradycyjnych szaf, któych drzwi montowane są na zawiasy. Niebagatelne znaczenie ma również nieograniczona ilość kombinacji wzorów i materiałów, które można zastosować do stworzenia dokładnie takiej szafy, jakiej Państwo sobie życzą.

       Dbając o najwyższą jakość i solidność wykonania, korzystamy jedynie ze sprawdzonych materiałów i technologii. Do konstrukcji drzwi przesuwnych używamy wyłącznie aluminiowych profili firmy ,których jakość jest potwierdzona ponad 10-letnią obecnością tego producenta na rynku.

      W kwestii wyboru wypełnienia drzwi szafy mamy do zaoferowania szeroki wachlarz różnorodnych materiałów i wzorów, począwszy od luster, różnego rodzaju malowanego szkła typu Lacobel czy bardzo modnych w ostatnim czasie szkieł laminowanych z indywidualnymi nadrukami; poprzez płyty rattanowe, bambusowe, drewniane czy fornirowane, aż do wypełnień z płótna. Dzięki zróżnicowanej gamie możliwości, każdy klient znajdzie satysfakcjonujące go rozwiązanie.

    Wnętrza tych szaf i wnęk, najczęściej traktowane jako niezależne od części zewnętrznej, są konstruowane w technologii modułowej, pozwalającej na dokonanie ewentualnych modyfikacji w sposobie zabudowy wnętrza w późniejszym czasie, w przypadku zmiany potrzeb klienta.