Zabudowa kuchni

Kuchnia jest dla wielu sercem całego domu czy mieszkania, miejscem, w którym często spędzamy dużo czasu przygotowując posiłki, jedząc i rozmawiając wspólnie z rodziną czy przyjaciółmi. Aby przebywanie w niej było przyjemnością a skojarzenia związane z tą przestrzenią były wyłącznie pozytywne, kuchnia powinna odpowiadać naszym gustom i oczekiwaniom, powinna być „skrojona na miarę”, naszą miarę.

Wybieranie zabudowy kuchennej spośród już gotowych propozycji dostępnych w sklepach czy katalogach powoduje, że często trzeba dostosować swoje oczekiwania do projektów i pomysłów innych osób, tymczasem stworzenie jedynej w swoim rodzaju kuchni, będącej urzeczywistnieniem Twoich marzeń, jest prostsze niż myślisz. Nasza firma wykonuje meble na zamówienie, dzięki czemu Twoja kuchnia będzie oryginalna i niepowtarzalna. Obecnie dostępne materiały i technologie oferują niezwykle szerokie możliwości stworzenia dokładnie tego, czego potrzebujesz.

Wykonujemy meble ze wszystkich dostępnych na rynku materiałów począwszy od niedrogich kuchni laminatowych, poprzez kuchnie z MDF-u lakierowanego i MDF-u fornirowanego, skończywszy na kuchniach z pełnego drewna, również gatunków egzotycznych. W celu uzyskania wysokiej jakości za rozsądną cenę używamy wyłącznie płyt laminowanych firm   i   sytuujących się wśród najlepszych producentów płyt w Polsce. W przypadku kuchni fornirowanych wykorzystujemy wysokiej klasy forniry produkowane przez firmę Zagłoba.

Niezwykle istotnym elementem w kuchni jest blat, w tej kwestii dysponujemy pełnym przekrojem materiałów: od najprostszych blatów laminowanych z laminatu HPL Postforming produkowanych, np. przez firmy Kronopol czy  poprzez blaty z pełnego drewna, dębowego czy gatunków egzotycznych poprzez blaty z tworzyw, konglomeratów akrylowych, czyli blatów firmy aż do blatów granitowych lub blatów z konglomeratu kwarcytowego. Współpracujemy z kamieniarzem, będącym specjalistą w swojej dziedzinie, co gwarantuje wysoką jakość obróbki kamienia. Pełną gamę blatów granitowych w różnych strukturach wykończenia można obejrzeć w hurtowniach Ingemar, Stone Connection, Beltrami.

W trosce o najwyższą jakość i trwałość korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych technologii jednego z najlepszych na rynku producentów okuć- firmy   takich jak: szuflady na prowadnicach TANDEMBOX, podnośniki AVENTOS, również z elektrycznym sterowaniem SERVO-DRIVE.

Do lakierowania mebli kuchennych używamy głównie profesjonalnych lakierów włoskiej firmy .

W przypadku montażu całej zabudowy kuchennej istnieje możliwość montażu i podłączenia przez naszą firmę sprzętu AGD jak również możliwość zakupienia sprzętu za naszym pośrednictwem w pełnym zakresie dostępnym na polskim rynku.